Подготовка к школе

Шановні батьки!

Ці заняття будуть цікаві тим, чиї діти вже наступного року розпочнуть заняття в школі. Ми допоможемо розвинути у вашої дитини інтелектуальні здібності та навчальні вміння, а саме: здатність помічати відмінності, класифікувати об’єкти, встановлювати послідовності та закономірності, робити умовиводи, пояснювати, обґрунтовувати, спостерігати, концентрувати увагу на предметі, чути та виконувати інструкцію дорослого з першого разу та багато іншого.

Безперечно, сформуємо практичні вміння, наприклад підготовка руки до письма, координація «око – рука», орієнтація в просторі. І, звичайно, вчитимемо ваших дітей читанню, розв’язуванню задач, вмінню розрізняти на слух слова в реченні, звуки в словах (звуковий та звуко – буквенний аналіз слів), що має велике значення для майбутнього успішного шкільного навчання.

Особливо цінним джерелом інформації про навколишній світ є живопис. Тож ми в свій курс підготовки дітей до навчання в школі вводимо заняття за методикою Л.Шелестової «Світ у картинах художників». Його основна мета – збагатити уявлення дітей про навколишній світ; розвивати їх естетичні здібності, здатність бачити й розуміти красиве; розвивати творчі здібності; збагачувати мовлення; розвивати емоційну сферу, загалом розвивати пізнавальну та творчу активність.

Добавить комментарий

Наш партнер: Work.ua
Заказать звонок
+
Жду звонка!
☎+38 093 71 00 571