Про Японский Сад

Що вирізняє наш садок серед інших?

Намагаючись всебічно розвинути наших діток, ми урізноманітнили підхід до освітнього процесу в закладі.

Ми пропонуємо для ваших малюків:

  • Освітній процес, який допоможе Вашій дитині сформуватись як особистість.
  • Єдність раціонального та чуттєвого пізнання світу на заняттях за інноваційною методикою Л.Шелестової «Світ у картинах художників».
  • Хоровий спів! зміцнює дихальну систему, розвиває мовлення, голос та слух. Такі заняття є обов’язковими в більшості дитячих садків Японії.
  • Індивідуальні заняття вокалом та навчання грі на фортепіано дозволяють нашим дітям займати призові місця на вокальних конкурсах та брати участь у пісенних фестивалях.
  • Заняття англійською з викладачем проходять 2 рази на тиждень у кожній віковій групі.
  • Поглиблене вивчення з носієм англійської мови, відбувається в рамках English Speaking Club, вихованці якого демонструють стабільний поступ та ґрунтовні знання англійської мови, формують правильну вимову.
  • Наші дітки вчаться танцювати під керівництвом досвідченого тренера, майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу з акробатичного рок-н-ролу Івана Катрунова.
  • Заняття йога + фізкультура веде сертифікований тренер йоги Олександр Синьогуб.
  • В садочку працює логопед.
  • Вечірні години урізноманітнюють завдання за методикою японського вчителя математики Т.Кумона. Методика KUMON базується на повторенні однотипних завдань із поступовим ускладненням, що допомагає дитині якісно засвоїти та закріпити набуті навички.

Індивідуальний підхід

У садочку кожна дитина відчуває свою індивідуальність, адже, дякуючи оптимальній кількості дітей в групі, вихователі приділяють кожній дитині особливу  увагу.

Професіоналізм

всі педагоги та вихователі нашого дитячого садка мають профільну освіту і досвід роботи з дітьми. Крім цього, ми намагаємося створити для дітей та педагогів найкращі умови , за яких освітній процес буде максимально ефективним та комфортним, тому послуговуємось іграшками та навчальними посібниками найвищої якості.

Оригінальний дизайн

Діти мають перебувати в  гарному  та комфортному середовищі

Приміщення нашого садочка оформлено в японському стилі. Тут  немає  надмірності, ми сповідуємо принцип гармонії в усьому, тому середовище Японського саду сприяє і ефективній роботі, і креативній грі, і комфортному відпочинку.

Японський сад продуманий до дрібниць, адже саме в цих дрібницях ховається вся сутність педагогіки. Ми не випускаємо з поля зору жодної деталі, щоб зробити наш садок найкращим місцем для дитячого розвитку.  Давайте разом робити наших дітей щасливими!

Наш партнер: Work.ua
Заказать звонок
+
Жду звонка!
☎+38 093 71 00 571