Все, що вам може бути цікаво про Японський сад

Попереду весняно-літній період — час визначатися та обирати свій ідеальний садок для підростаючого покоління.

За результатами опитування серед учасників facebook групи «Життя в ЖК «Чайка» критерій розташування садочка посів перше місце.

«Японський сад» — однозначний лідер, оскільки знаходиться в межах комплексу (в 29 будинку).

10 фактів по «Японський сад» допоможуть детальніше про нього дізнатися:

 1. Дві групи: «Сакура» (2-3 р.) — 15 дітей, «Фудзі» (4,5-5 р.) — 10 дітей.
  З молодшою групою працює одночасно 3-4 спеціаліста, зі старшою 2. Якщо в групі присутні 10 дітей, то для навчання їх розділяють на дві підгрупи. Плануєть набір до третьої група для дітей від 2 років.
 2. Дієтичне меню. Кредо: здорове та смачне харчування.
  На сніданок: молочні каші, омлет, хліб з маслом та сиром.
  Фруктовий бранч: сезонні фрукти та морква. Обов’язково вода. Питний режим суворо регламентовано. Обід: овочеві супи без м’ясних бульйонів, борщ, гарнір з м’ясом (індичка на пару/відварена/запечена) або рибою (хек у вигляді фрикадельок), компот.
  Полуденок: кисломолочний (сирна запіканка, сирники зі сметаною і йогурт) або млинці чи оладки зі сметаною та какао.
  Немає печива та цукерок. З магазинної випічки є лише хліб.
  Молочна продукція постачається одразу з заводу та має короткий строк придатності.
 3. Чистота. Основне прибирання відбувається вранці перед приходом дітей. Додаткове вологе протягом дня. Щоденна обробка меблів, іграшок, санвузлів та інших поверхонь дезинфікуючим засобом «Бланідас», який використовується в медичних закладах. Тричі на день кварцуються приміщення, а потім провітрюються. Температура 21-22 °с, термометри є в кожній кімнаті. Освітлення виключно світлодіодне.
 4. Ремонт. Лаконічний та сучасний дизайн (справжня Японія 😉) в пастельних кольорах. Назви кімнат відповідні: сонячна, серпанкова, небесна, лісова. Лінолеумне покриття — одна з рекомендацій працівника санстанції, який надавав консультації перед ремонтом та облаштуванням садочка.
 5. Вартість: 7300 грн за повний день та 5000 грн за півдня (з 8:00 до 12:30).
 6. Графік роботи: 8:00 — 19:00.
 7. Додаткові заняття: музика та вокал, хореографія, англійська мова. Входять у місячну вартість. Є індивідуальні заняття з логопедом, вокал, англійська (з доплатою).
 8. Медична підготовки працівників. Восени пройшли курс першої медичної допомоги від Товариства Червоного Хреста України. За почутими на ньому рекомендаціями та власним досвідом сформована аптечка. Перелік екстрених номерів завжди у відкритому доступі на дошці оголошень.
 9. Відеоспостереження. Є в кожній кімнаті. Батьки мають можливість переглянути запис. В період адаптації можуть спостерігати за малюком через екран на рецепції. Щоденні фото та відео звіти у батьківський viber чат.
 10. Прогулянки на майданчиках комплексу. Педагоги перетворюють дорогу до них на цікаву гру. Малюкам розповідають про явища природи, пояснюють правила дорожнього руху, прислухаються до бажань дітей на якому саме майданчику їм кортить погратися сьогодні.

Особливої уваги заслуговує комплексний підхід педагогів «Японського саду» до розвитку дитячого мовлення, який тримається на трьох китах:

 1. інтенсивний розвиток дрібної моторики;
 2. логоритміка та уроки вокалу;
 3. театральні постановки з участю дітей.

Діти щодня багато працюють руками – кінетичний пісок, нестандартні техніки творчості, посипання, вирізання, ліплення. Робота з японською методикою «Кумон», ошибана (створення аплікацій з природних матеріалів), оріґамі.

Двічі на тиждень діти займаються з педагогом музики та вокалу. Це групові заняття з музичними інструментами, такими як бубни, маракаси, ксилофони, дерев’яні ложки, шумові яйця. Заняття проходять дуже весело, малюки з великим задоволенням імітують звуки тварин та птахів. У такій грі вони отримують потужний поштовх для розвитку мовлення. Батьки та вихователі помічають значний прогрес. Крім цього діти співають у професійний мікрофон, що допомагає краще пізнати свій голос та навчитися ним керувати. Деякі діти займаються ще й індивідуально з педагогом.

Театралізація є частиною програми садочка. Вихователь з дітьми роблять постановку казок за допомогою лялькового театру. Діти грають ролі,  це виховує артистичність, розвиває пам’ять, уяву і, безперечно, мовлення.

Хореографія  та англійська теж двічі на тиждень. Третій за бажанням батьків.

Неля Підгірна, співвласниця та душа садочка, на моє запитання про три основні переваги  «Японського саду» вказала наступні:

 1. Акцент на творчому розвитку дитини: вокал, хореографія, музика.
 2. Високі стандарти організації простору:  чистота, затишний інтер’єр, ефективне освітлення, безпека (розетки, покриття підлоги, стін, ліжечка).
 3. Наш педагогічний колектив. На першому місці для нас – особисті якості. Доброта, чесність, людяність, відповідальність дуже важливі. Наша задача: знайти підхід до кожного, щоб дитина відчувала себе в садочку, як вдома. Методист здійснює моніторинг рівня знань кожної дитини, оцінює прогрес. Формує індивідуальний план та припрацьовує його з кожним вихователем. У розкладі дня є моменти, коли вихователь має час на індивідуальну роботу з кожною дитиною, є змога пропрацювати пропущену тему чи закріпити звук, цифру тощо.

В найближчих планах – створення вокального ансамблю «Сакура», щоб діти  садочка могли виступати на міських конкурсах та фестивалях. Старша група регулярно демонструє свої вміння перед батьками. Молодша група теж має багатий творчий репертуар, але доки вони вчаться зосереджуватися на виступі, батьки спостерігають за їхніми успіхами через viber чат.

«Японський сад» має чудову традицію: дарувати батькам фото найемоційніших моментів з садочкового життя їхніх діток. В епоху цифрових фотографій та швидкого темпу життя це фантастичний подарунок і нагадування про цінність пережитої миті.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Марина Михалець, адміністратор інформаційної групи «Життя в ЖК «Чайка»

комментария 2
 1. Добрый день. Вы можете купить абонемент на 2 дня в неделю. Но вы должны быть готовы, что ребенок не будет успевать обучаться по программе садика, его знания будут далеки от одногруппников, которые посещают все уроки. Выбор всегда за родителями )) удачи

 2. Добрый день. Меня интересует можно ли оплачивать посещение садика на полный день исключительно за два дня в неделю? Ребенку 3.5 года.

Добавить комментарий

Наш партнер: Work.ua
Заказать звонок
+
Жду звонка!
☎+38 093 71 00 571